דף הבית >> כוסות נייר ממותגות >> הדפסה על כוסות נייר - כוסות נייר עם לוגו
 
כוסות ממותגות

הדפסה על כוסות הן מצרך יומיומי המשלב קידום מכירות עם הטבעת חותם אישי

כוסות נייר הן מצרך פרקטי המצוי כמעט בכל בית, ארגון, חברה או אירוע.
למה לא לנצל את קיומן ההכרחי והשימושי ולהפיק מהן ערך מוסף- שיווק? פרסום וקידום מכירות?

"אספגיל" מציעה ללקוחותיה הדפסה על כוסות בהתאם לצרכים ולדרישות של כל לקוח, הן מבחינת כמות הכוסות הנדרשות, לרבות הזמנות קטנות של 50 כוסות, ועד להזמנות בנפחים גדולים יותר.

"אספגיל" מצוידת במיטב המכשור והציוד המקצועי, מה שמאפשר לה לספר מוצר איכותי ומעוצב ברמה גבוהה.
הדפסה על כוסות למשרד - הדפסה של לוגו, כיתוב או ציור שהופך את המוצר הפשוט הזה לאלמנט שיווקי. 
מוצר המציג את החברה או הארגון באור רציני ומכובד.

הדפסה על כוסות נייר המיתוג שלך בעסק שלך

כאשר אנו נכנסים למשרד או לבית עסק ומכינים לעצמנו שתייה חמה בפינת הקפה, שולפים כוס נייר ונתקלים בכוס נייר מושקעת, שהודפסה בהתאמה אישית לבעל העסק (במקום כוסות נייר סתמיות שנרכשו בסופרמרקט הקרוב) - כוס הנייר הופכת באופן אוטומטי לבעלת ערך. 
היא כבר אינה כוס נייר סתמית אלא מוצר ייחודי ומעניין, שהעין שלנו קולטת, והחברה נטמעת בתודעתנו תוך השארת רושם חיובי ביותר.

כוסות נייר עם לוגו

זהו בדיוק האלמנט השיווקי של הדפסה על כוסות. הוא הדבר כאשר אנו מגיעים לאירוע: כנס, וועידה, ישיבה, יום הולדת וכיוצא באלה- וכוסות הנייר הן ייחודיות לאירוע או למקום עצמו. כוסות נייר הן מוצר שנועד לשימוש חד פעמי. מה שהופך אותו לייחודי הוא הבידול שלו מיתר כוסות הנייר שכבר נתקלתם בהן: הדפסה על כוסות הן כוסות נייר שהוזמנו תוך השקעת מחשבה ולא כלאחר יד.

חשוב לציין כי הדפסה על כוסות מבית "אספגיל" משלבות מוצר שעשוי מחומר משובח ומתכלה (חשוב מאוד בעידן המודרני בו השמירה על הסביבה היא חשובה ובעלת ערך) לבין הדפסה איכותית ומקצועית.

הדפסה על כוסות
 
קפה גינץ - הבית של הקפה בישראל