דף הבית >> כוסות נייר ממותגות >> כוסות ממותגות לעסקים
 

כוסות ממותגות לעסקים - הטבעת החותם האישי של בית העסק שלכם.

בתי עסק מקפידים לאפשר ללקוחותיהם ליהנות משתיה חמה או קרה - כוסות ממותגות לעסקים - בשביל המוניטין שלכם.

כל משרד או בית עסק שמכבד את עצמו ואת הלקוחות שלו מצויד בפינת שתיה או מטבחון לרשות הכלל. שם יכולים העובדים והלקוחות ליהנות משתיה חמה או קרה שעה שהם ממתינים או נכנסים לפגישה.
כשם שחזות המשרד שלכם מושקעת ומטופחת, כשם שהרושם הראשוני שבית העסק מעניק ללקוחות שלכם כמו גם לאלו הפוטנציאליים- כך גם פינוקים ו"מתנות קטנות" מעניקים ללקוחות שלכם הרגשה טובה.
לקוח שמציעים לו שתיה חמה או קרה ( או שמוזמן להכין לעצמו את השתיה שהוא אוהב ) בכוס נייר שניכר כי בעל העסק השקיע בה מחשבה בנוגע לעיצוב- הוא לקוח שמרגיש שחושבים עליו, שרוצים להנעים את זמנו בזמן ההמתנה, שמכבדים אותו, וכי בית העסק איתו הוא נמצא באינטראקציה הוא בית עסק מכובד ורציני.
 
כוסות ממותגות לעסקים משלבות פרקטיות עם ערוץ שיווק ופרסומת. כאשר לקוח יוצא מהמשרד שלכם עם כוס קפה המזוהה עם בית העסק שלכם, הוא בבחינת "פרסומת מהלכת על שתיים".
 
"אספגיל" מציעים כוסות ממותגות לעסקים בהתאמה אישית הן מבחינת סוגי הכוסות, הן מבחינת גודלן והן מבחינת העיצוב הגרפי וההדפסה שלהם.
"אספגיל" מייצרת כוסות ממותגות לעסקים תוך שימוש בחומרים משובחים ומתכלים, הדפסה איכותית ועיצוב גרפי בהתאמה אישית ללקוח. כוסות ממותגות לעסקים הן סוג של "כרטיס ביקור" שלכם.
"אספגיל" מעצבת אותן בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם, תוך הקפדה על הטבעת החותם האישי שלכם.
 
אתם מחליטים כיצד לעצב את הכוסות. כך למשל, ניתן לשלב הדפסה איכותית של לוגו בית העסק, שימוש במגוון צבעים ותתי גוונים וכדומה.  
כוסות ממותגות לעסקים – כוסות איכותיות, עיצוב מקצועי והטבעת החותם האישי שלכם - "PAPERCUPS".
 
קפה גינץ - הבית של הקפה בישראל