שם המוצר/פריט:JURA D60 כולל 6 קילוגרם קפה גינץ
מחיר מחירון:₪5,900.00
המחיר שלנו:₪5,150.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
תקופת אחריות:0

הוסף לסל 


מידע נוסף

טוויסט חדש לקפוצ'ינו

סדרת D של JURA מאופיינת בקווים פשוטים ונקיים וביצוע איכותי. הודות לתצוגת הטקסט הפשוטה ולמתג ההפעלה הארגונומי, הפעלת המכונה הינה קלה ואינטואיטיבית. התכנות והתחזוקה גם הם מובנים מאליהם. בזכות מספר חידושים טכנולוגיים, ה- D6 מכינה משקאות קפה קלאסיים ברמה של באריסטה מקצועי, וזאת רק בכמה צעדים פשוטים.

 

 
D60 Big - מכונת קפה לעסק - יורה קפה JURAD60 Big - מכונת קפה לעסק - יורה קפה JURAD60 Big - מכונת קפה לעסק - יורה קפה JURA
 

פונקציונליות פוגשת יוקרה

מכונת קפה מהירה וברורה מאד. ה- D6 מפיקה את ספל הקפה המושלם בתוך זמן קצר, הודות לתצוגת הטקסט האינטואיטיבית ולהפעלה באמצעות המתג הסיבובי. דגם זה הוא פרשנות מחודשת של עיצוב קלאסי, המשלב פריטים מתוחכמים. מערכת הקפוצ'ינו משלבת אופטימיזציה טכנית וארגונומית, ומפיקה חלב מוקצף מפתה, מעודן ואוורירי.

D60-2 - יורה קפה
D60-1 - מכונת קפה יורה

איכות הקפה עילאית

סדרה של חידושים מתקדמים מאפשרים הכנת משקפה קפה מתוך 6 משקאות באיכות של בריסטה מקצועי. המטחנה AromaG2 מתאפיינת בזווית חיתוך מושלמת, המשמרת את מלוא הארומה של פולי הקפה, תוך כדי טחינתם למרקם האידיאלי. תהליך המיצוי בפעימה (P.E.P.®) מייעלת את זמן החליטה כדי למצות את מלוא הפוטנציאל של הקפה.

D60-3 - יורה קפה

תפיסת הפעלה פרונטלית פשוטה

הודות לתצוגת הטקסט הפשוטה ולמתג הסיבובי שהונדס ארגונומית, הפעלת המכונה הינה קלה ואינטואיטיבית ביותר. ניתן אף להפעילה באמצעות אפליקציה הסמארטפון (בשלב זה באנגלית בלבד).

D60-4 - יורה קפה JURA

מערכת מים חכמה (I.W.S.®) לזיהוי אוטומטי של המסנן

מסנני המים CLARIS מבטיחים איכות מים מושלמת, לטעם הקפה הטוב ביותר. בנוסף, הם מגנים על מכונת הקפה מפני אבנית ומרחיקים מן המים חומרים שונים, העלולים לפגוע בטעם ובארומה (כגון מתכות כבדות או כלור). כדי לנצל את הפילטר במלואו, פיתחה JURA את מערכת המים החכמה (Intelligent Water System). מחסנית הפילטר ומכונת הקפה מקושרים ביניהם באופן אלחוטי באמצעות טכנולוגיית RFID. המסנן מזוהה באופן אוטומטי. השימוש במסנן מעולם לא היה קל או אמין יותר.

 
קפה גינץ - הבית של הקפה בישראל